גלול מטה

מיכל בראון

מעצבת פנים

עמוד ראשי / אודות

שמי מיכל בראון, בעלת תואר ראשון במסלול לאדריכלות ועיצוב פנים במכון הטכנולוגי חולון משנת 2004.

מעצבת פנים מומלצת | עיצוב פנים לבית פרטי | עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

אני בעלת ניסיון רב שנים בתכנון בתים פרטיים במשרדי אדריכלות שונים. תכנון משלב הסקיצה דרך מודלים תלת מימדיים, הגשות לעירייה ועד תוכניות העבודה (כולל: פרטי אדריכלות, רשימות אלומיניום, רשימות נגרות, חישוב כמויות וכו'). יש לי ניסיון רב עם ועדות לתכנון ובנייה, לקוחות ויועצים (מהנדסי קונסטרוקציה, מהנדסי אינסטלציה, יועצי מיזוג אויר, כיבוי אש והג"א).

אני בעלת ניסיון רב בעיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים. תכנון ושינוי החללים הקיימים ועיצובם, תכנון ועיצוב פרטי נגרות, מטבחים, חדרי רחצה ותכנון תקרות. תכנון משלב סקיצה דרך מודלים תלת מימדיים ועד תוכניות העבודה (כולל: פרטי גבס , פרטי נגרות, פריסות חדרי רחצה, תוכניות מטבח, תוכניות תקרה, תוכניות חשמל וכו').

הכל מתחיל בהבנת הצרכים שלכם הלקוחות. אני פוגשת אתכם, מקשיבה לרצונות שלכם, יודעת לתרגם את הרצונות שלכם לעיצוב הנכון עבורכם והופכת את החלומות שלכם למציאות. כל זאת תוך שקיפות מלאה בתהליך התכנון - אני דואגת להסביר כל דבר ולהראות לכם הכל כדי שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים. אני מלווה אותכם וזמינה עבורכם לאורך כל הדרך משלב הסקיצות, תהליך בחירת החומרים, שלב הביצוע, ועד קבלת התוצאה הסופית. אני מציעה שלל פתרונות יצירתיים ומגוונים תוך התחשבות בכל המגבלות הקיימות בשטח.

Rotated image

תהליך העבודה

היכרות

שלב ראשון

השלב הראשון הוא פגישת היכרות – הפגישה היא ללא תשלום וללא התחייבות. הפגישה נועדה להכיר האחד את השני ולהבין מה בדיוק אתם מחפשים וצריכים. כמובן שמאוד חשוב שתהיה כימיה. אם התחברתם – אנחנו מתקדמים.

תוכנית

שלב שני

הפגישה השנייה שלנו תהיה עבור בניית הפרוגרמה – להבין לעומק את הצרכים, הדרישות, והחלומות שלכם – ולגבש את הקונספט העיצובי הנכון עבורכם.

סקיצות

שלב שלישי

בשלב הבא אנו ניפגש כדי לדון בסקיצות שאכין עבורכם – אין הגבלה במספר הסקיצות – עד שנגיע לתוצאה הטובה ביותר. בנוסף לסקיצות אני ממחישה את העיצוב גם במודל תלת מימד המציג את הקונספט העיצובי שבחרנו.

ביצוע

שלב רביעי

ברגע שאתם מאשרים את הסקיצה ואת העיצוב, אני מכינה עבורכם את תוכניות העבודה לביצוע. אתם מקבלים סט תוכניות עבודה מלא הכולל: תוכניות בנייה (אינסטלציה, תקרה, חשמל ותאורה), גיליונות פרטים כגון פרטי גבס ופרטי נגרות, תוכנית מטבח, פריסות חדרי רחצה ורשימות אלומיניום.

מתחילים

שלב חמישי

כמובן שברגע שתתחילו את השיפוץ אני אהיה זמינה עבורכם בכל שאלה, ואגיע לשטח בתיאום מראש. כמו כן ניתן לתאם פגישות עבור בחירת חומרים (תאורה, כלים סניטריים, ריצופים, מטבחים, דלתות וכו').

מעוניינ/ת לראות את תיק העבודות?