גלול מטה

עיצוב פנים בסגנון אקלקטי

מאמרים / עיצוב פנים בסגנון אקלקטי

שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים בסגנון אקלקטי

סגנון אקלקטי מערבל את ספר הכללים, מתערבב ומתאים בין ישן לחדש, מזרח ומערב, מפואר וענוג, מוקרן ושקט. כאשר זה נעשה בצורה נכונה, עיצוב בסגנון אקלקטי שומר על יסודות העיצוב הטוב. הוא מזמין אתכם למלא חלל עם חפצים ופריטים ייחודיים שאתם אוהבים.

עיצוב פנים בסגנון אקלקטי | מה זה סגנון אקלקטי | סגנון אקלקטי בעיצוב פנים

איזון

המטרה הראשונה והחשובה בעיצוב האקלקטי, היא ליצור איזון של סגנונות שונים. השיטה היא, שלמרות שהחדר עלול להכיל פריטים רבים ושונים, לא לגרום להיראות עמוס ומבולגן. לכל חפץ באשר הוא, יש מקום משלו. בסופו של דבר כל הפריטים בחדר יוצרים מראה הרמוני. למרות שמטרת עיצוב האקלקטי היא לשלב בין פריטים שונים ומנוגדים, חובה לשמור על מידתיות ועל שילוב נכון בין כל החפצים.

אי התאמה כשיטה

עיצוב בסגנון אקלקטי מצייר את האנרגיה שלו מתוך ניגודיות. הטריק הוא למצוא מספיק קרקע משותפת. הדרך הטובה ביותר היא לצלול פנימה ולבצע ניסויים בעיצוב עם שטיחים, יצירות אמנות, תאורה ואלמנטים אחרים. לשחק עם ניגודים - צבעים מנוגדים, מט נגד מבריק, כפרי נגד אלגנטי. כאשר תמצאו את האיזון הנכון, אתם תרגישו זאת אינסטינקטיבית.

הִשָׁנוּת

בחרו כמה אלמנטים על-מנת לעגן את החלל שלכם. לאחר מכן תצטרכו לשקול על אילו אלמנטים אתם מעוניינים לחזור. אם יש לכם שולחן עגול וגדול במרכז החדר, אז המשיכו עם מוטיב המעגל אל כל החדר: מראה עגולה, שעון קיר עגול, אוסף של כדורי קש ומנורה עגולה. ואז זרקו כמה צורות מנוגדות לאיזון הקיים ותמתינו לראות מה תצית התערובת המרתקת.

עיצוב פנים בסגנון אקלקטי | מה זה סגנון אקלקטי | סגנון אקלקטי בעיצוב פנים