גלול מטה

עיצוב פנים בבית פרטי בנעלה

שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

052-6491497

עיצוב פנים בבית פרטי בנעלה

עיצוב בית פרטי עבור משפחה מיישוב נעלה

עיצוב החלל הציבורי עבור משפחה מיישוב נעלה. זוג עם שני ילדים קטנים שעברו לבית פרטי חד קומתי עם חצר. הזוג פנה אלי כדי לעצב מחדש את החלל הציבורי של הבית. הדגש בתכנון היה על עבודות הנגרות, שילוב של רהיטי עץ עם נגיעות של צבע ותכנון מחדש של המטבח, עם הוספת דלפק ישיבה תוך התחשבות בחלל הכניסה הגבוה הגובל במטבח.

עיצוב פנים בית פרטי | עיצוב פנים וילה | עיצוב פנים של וילות

סלון - הוספת וילונות והתאמת גופי תאורה לעיצוב הכללי של החלל הציבורי. ישנן מספר דרכים להוסיף צבע ולהעשיר את החלל – הדגשת קיר מרכזי על ידי צביעת הקיר בשליכט צבעוני, הוספת כריות צבעוניות לספות קיימות ותליית יצירות אומנות על הקירות.

תכנון המטבח מחדש – תכנון ארונות מזווה גבוהים ליד המקרר, תוך הסתרה של עמוד קיים באזור הזה ושילובו בתוך הנגרות. הוספת דלפק ישיבה במטבח המהווה חוצץ בין המטבח לחלל הכניסה.

עיצוב קיר פינת האוכל – משחק של מדפים פתוחים – על המדפים מונחות תמונות משפחתיות בגדלים שונים ופסלי נוי. כמו כן בנישה שנוצרה מאחורי המקרר עיצבתי רהיט עם ויטרינה עבור אחסון של כלים יפים.

עיצוב פנים בית פרטי | עיצוב פנים וילה | עיצוב פנים של וילות

כמו כן הזוג ביקש רעיונות לחלל הכניסה לבית – עיצבתי ספסל בנוי משולב עם ספרייה ומעוטר עם כריות נוי. תחתית הספסל משמשת לאחסון של משחקים, מקום משחק לילדים הקטנים, המאפשר למבוגרים להשגיח עליהם הן מהמטבח והן מהסלון, ובנוסף מסתיר את דלת הכניסה לחדר ההורים ויוצר אינטימיות.

אזור הכניסה לבית - עיצבתי שידה דקורטיבית עם מראה בכניסה. כדי לנצל בצורה אופטימלית את הנישה שליד שירותי האורחים ,עיצבתי ספסל ישיבה עם מתלים מעל, עבור תיקים ומעילים ומדף לאחסון ממול ארון נעליים סגור.

שירותי אורחים – עיצבתי מדפי עץ דקורטיבים (מעל האסלה) לנייר טואלט, מברשת האסלה וכן דברי נוי שונים. תוך הסתרת קיר המדף הקיים בחדר השירותים הוספתי מדף מעץ מתחת לכיור, עם מיטלה מתכת למגבת ידיים מצד אחר ומדפים פתוחים מהצד השני עבור המגבות.